Підрахунок кількості слів у документі

Кількість слів у документі для перекладу – це базове значення, на основі якого обчислюється вартість перекладу.

У документах Office Word ведеться автоматичний підрахунок кількості слів. Цю інформацію можна побачити у рядку в нижній частині робочої області:  Подсчет слов.

Якщо вам потрібно підрахувати слова у фрагменті тексту, просто виділіть потрібний фрагмент: у нижньому рядку вікна з’явиться кількість слів у фрагменті, наприклад, 100/1400. Це означає, що ви виділили 100 слів, а всього документ містить 1400 слів.

У документах PowerPoint відкрийте вкладку “Файл” і натисніть кнопку “Відомості”. У нижній частині клікніть на посилання “Показати всі властивості”. Ви побачите запис “Кількість слів”, що вказує на кількість слів в усьому тексті на слайдах та сторінках приміток.

Для підрахунку слів у документах .pdf використовуються спеціальні програми. Якщо оригінал вашого документу у форматі PDF, вкажіть в калькуляторі приблизну кількість слів, виходячи з кількості сторінок. Одна сторінка містить в середньому близько 300 слів. Наприклад, якщо ваш документ містить 10 сторінок, приблизна кількість слів у ньому складатиме 3 000 (10 сторінок*300 слів).

Повернутися до калькулятора