Про компанію

Ми працюємо з Trados

Бюро перекладів А.В.С. входить у Групу компаній А.В.С., яка є лідером українського ринку в галузі перекладів, навчання іноземним мовам і проведення бізнес-тренінгів. Компанія є членом Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).

Ми співпрацюємо з міжнародними та національними компаніями з 1995 року, наш клієнтський портфель нараховує понад 5000 корпоративних клієнтів.

У Групі компаній А.В.С. впроваджена й успішно функціонує система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту  ISO 9001:2008.

Позиція лідера також підтверджується численними нагородами, сертифікатами, рекомендаційними листами від провідних міжнародних та українських компаній.

Успіх бюро перекладів А.В.С. ґрунтується на комплексному підході до кожного клієнта, професійному відборі перекладачів, гнучкій ціновій політиці та бездоганній якості.

Завоювавши довіру клієнтів та створивши імідж надійного партнера в бізнесі, ми продовжуємо рух вперед і не зупиняємося на досягнутому. Ми постійно вдосконалюємося, поліпшуємо умови співпраці для наших клієнтів, використовуємо новітні технології, розробляємо та впроваджуємо нові ідеї, щоб виконувати проекти будь-якої складності та задовольняти потреби наших клієнтів.