Письмовий переклад

Бюро перекладів А.В.С. виконує письмові переклади будь-якої складності тридцятьма іноземними мовами.

У нашому бюро ви можете замовити письмовий переклад документів на англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, португальську, чеську, словацьку, польську, білоруську, сербську, хорватську, болгарську, угорську, румунську, молдовську, нідерландську, данську та грецьку мови.

Ми також працюємо з перекладами рідкісних мов, таких, як норвезька, шведська, латвійська, литовська, арабська, турецька, японська, корейська, китайська, в’єтнамська та іврит.

Основні напрямки письмового перекладу:

  1. ЮАБФ (LABF – Legal, Audit, Banking & Finance) – юридичні, аудиторські, банківські та фінансові переклади.
  2. Фармацевтичні/медичні переклади.
  3. Науково-технічні переклади.

Бюро перекладів А.В.С. має значний досвід у виконанні перекладів таких тематик:

  • Освітні, соціальні й політичні переклади.
  • Рекламні й маркетингові переклади.
  • Переклади для журналів, газет, веб-сайтів тощо.
  • Переклад художньої літератури.

Упродовж всього періоду співпраці з бюро кожного клієнта супроводжує індивідуальний менеджер. Наш співробітник надає інформацію про кожне замовлення чи проект, координує роботу фахівців А.В.С., організовує комунікацію між спеціалістами А.В.С. та клієнтом.

Для кожного клієнта створюється постійна група перекладачів: це гарантує збереження специфіки та особливостей перекладу. Для корпоративних клієнтів Бюро перекладів А.В.С. складає індивідуальні глосарії з урахуванням особливостей проекту, корпоративного стилю та побажань клієнта. Це забезпечує єдність термінології та особливо актуально під час внесення поправок або при роботі з різними версіями документа.

Перед здаванням замовлення кожен проект перевіряє професійний редактор, спеціаліст вашого напрямку перекладу. Найвища якість досягається тоді, коли над перекладом працюють і коректор, і редактор.

Для більш детальної інформації про напрямки письмового перекладу, будь ласка, перейдіть у відповідний розділ. Ви також можете  у формі онлайн-замовлення внизу сторінки.