Місія та цілі компанії

Місія Бюро перекладів А.В.С. полягає в наступному:

 • комплексне рішення всіх проблем клієнтів, пов’язаних із перекладом інформації в процесі міжкультурної комунікації;
 • підвищення якості перекладацьких послуг для клієнтів, як на ринку України, так і за кордоном;
 • відповідність якості перекладів міжнародним стандартам;
 • підвищення престижу професії перекладача шляхом забезпечення найкращих умов роботи для висококваліфікованих спеціалістів.

Принципи роботи Бюро перекладів А.В.С.:

 1. Унікальність клієнта. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід.
 2. Високий рівень кваліфікації та професійної етики спеціалістів. Ми переконані, що від перекладацьких кадрів насамперед залежить якість будь-якого перекладу, й приділяємо значну увагу постійному вдосконаленню професіоналізму наших співробітників. У складі нашого бюро перекладів – високопрофесійні перекладачі з багаторічним досвідом роботи в банківський, юридичній, автомобільній, будівельній, нафтогазовій та інших галузях.
 3. Багаторівневий контроль якості виконання перекладу. У нашому бюро перекладів усі переклади проходять кілька етапів перевірки, включно з вичиткою редактором, фахівцем та носієм мови.
 4. Якість. Якість є визначальною у взаєминах із клієнтами, ми підтримуємо оптимальне співвідношення ціна/якість.
 5. Оперативність реакції на запит клієнта. Наші менеджери у максимально стислий час забезпечать розрахунок вартості, витрат часу й ресурсів на виконання вашого замовлення.
 6. Наші спеціалісти постійно ведуть моніторинг ринку перекладацьких та супутніх послуг, визначають основні тенденції розвитку.  Це дає можливість удосконалювати комплекс послуг компанії, щоб максимально задовольнити потреби наших клієнтів.
 7. Конфіденційність вашої інформації. Ми приділяємо особливо увагу внутрішній та зовнішній безпеці інформації під час роботи з вашим замовленням.