Легалізація

Легалізація документів потрібна, якщо ви маєте намір використовувати документ за кордоном, зокрема, в країнах, з якими Україна не має двосторонніх угод про взаємне визнання документів.

Легалізація не потрібна при використанні документів у Росії, країнах СНД, Польщі та деяких інших країнах. Однак у більшості країн Європи неможливо використовувати українські документи без легалізації.

Легалізація документів потрібна  для влаштування на роботу або навчання за кордоном, при створенні юридичної особи, для вступу в шлюб та вчинення інших офіційних дій.

Бюро перекладів А.В.С. виконує легалізацію документів у Міністерстві юстиції України, Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві освіти України, Міністерстві охорони здоров’я України, посольствах і консульствах міста Києва та Москви.

Існує два види легалізації: апостиль та консульська легалізація. Різні документи та різні країни вимагають окремих видів легалізації. Детальніше про це ви можете дізнатися у відповідних розділах сайту або у нашого консультанта під час оформлення замовлення.