Історія

Бюро перекладів А.В.С. почало свою діяльність у 1995 році у складі Центру А.В.С. Із самого заснування перед Бюро було поставлено мету: надання послуг письмового та усного перекладу  виключно найвищої якості.

2013, грудень. Бюро перекладів “А.В.С.” отримало сертифікат ISO 9001:2008 відповідно до вимог міжнародного стандарту в галузі усних і письмових перекладів.

——

2013, листопад. Впроваджено й сертифіковано систему управління якістю Бюро перекладів А.В.С. в галузі усних і письмових перекладів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008  в міжнародному сертифікаційному органі «SGS».

——

2013, 24 листопада команда співробітників А.В.С. взяла участь у турнірі з боулінгу «АВС-Ореn» і посіла почесне друге місце.

——

2013 рік. У травні Бюро перекладів “А.В.С.” взяло участь у Всеукраїнській перекладацькій конференції “Перша українська конференція перекладацької галузі” (Ukrainian Translation Industry Conference, UTIC).

——

2012 рік. Бюро перекладів отримало вдячність на значний внесок у створення презентаційно-іміджевого альманаху «Україна відома».

——

2012 рік. Бюро перекладів А.В.С. – член Асоціації перекладачів України.

——

2009-2011 — роки стабільного розвитку А.В.С., попри післякризову економічну ситуацію в країні та на ринку послуг.

——

Постійно працюючи над розширенням спектру своїх послуг, у 2009 році Бюро перекладів А.В.С. пропонує послугу перекладу на шрифт Брайля для фармацевтичних компаній, що працюють в Україні.

——

У 2008 році за офіційними даними Державних органів статистики Бюро перекладів «А.В.С.» було визнано лідером галузі 2008 року.

——

У листопаді 2007 року Бюро перекладів А.В.С. здобуло номінацію «Best Translation Agency 2007″ від найбільш популярної англомовної газети «Kyiv Post».

——

У 2007 році виникла ще одна сестринська компанія, що об’єднала найкращих професіоналів у галузі юридичного перекладу – Бюро юридичного перекладу А.В.С. Усі три бюро перекладів входять до складу Групи компаній А.В.С., як надає комплексні послуги: письмовий переклад, усний переклад, навчання іноземним мовам та тренінги.

——

У 2004 році було створено сестринську компанію – Бюро перекладів Група А.В.С., спеціалізацією якої стали усні переклади та оренда обладнання для синхронного перекладу.

——

Безперервна робота в напрямку розвитку бюро дозволила закріпити позиції на ринку України, і в 2003 році Бюро перекладів А.В.С. відділилося й продовжило свою діяльність як окрема юридична особа.